×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۲۷ مرداد , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Thursday, 18 August , 2022
لغو محدودیت‌ های کرونایی سفر از کشورهای همسایه به ایران/ادامه ممنوعیت ورود از ۲ کشور اروپایی

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی از لغو محدودیت‌  های کرونایی. سفر از کشورهای همسایه به ایران و ادامه ممنوعیت ورود از ۲ کشور اروپایی. بر اساس جدیدترین تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.

علی‌اصغر شالبافیان  معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی. گردشگری و صنایع‌دستی با تشریح مهمترین مصوبات جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا. گفت: با پیگیری‌های و تلاش‌های مسئولان وزارت میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی. محدودیت‌های سفر از کشورهای همسایه به ایران برداشته شد. و وضعیت سفر از کشورهای همسایه به ایران به حالت قبل برگشت.

لغو محدودیت‌

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ادامه داد: البته ممنوعیت ورود از دو کشور اروپایی فرانسه و انگلیس و هشت کشور آفریقایی همچنان ادامه دارد.

بنا به گفته معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی، زیمباوه، موزامبیک، نامیبا، مالاوی، آفریقای جنوبی، اسواتینی، لسوتو و بوتسوانا ۸ کشور آفریقایی هستند که سفر از آن کشورها به ایران ممنوع است.

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اظهار کرد: تردد در مرزهای زمینی تنها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تزریق واکسن و داشتن تست پی‌سی‌آر منفی امکان‌پذیر است و گزارش‌های جلسه امروز از ارزیابی مرزها نشان داد که رعایت موارد باید بیشتر شود.

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

لینک تلگرام